Kategorie
Seks

Jak uprawiać seks przez Skype – kompletny przewodnik

Konfiguracja seksu w Skype

Zanim zaczniesz uprawiać seks przez Skype ze swoim mężczyzną, musisz najpierw zrobić kilka rzeczy.

Ekran Twojego komputera

Większość ludzi uprawia seks przez Skype z laptopem lub komputerem stacjonarnym. Oczywiście, jeśli możesz znaleźć komputer z dużym ekranem, byłoby świetnie.

Jednak wiele telewizorów z płaskim ekranem można podłączyć do komputera. Oznacza to, że jeśli chcesz, możesz mieć znacznie większy obraz swojego partnera!

Aparat / kamera internetowa

Najlepiej byłoby użyć wysokiej jakości kamery internetowej podczas filmowania siebie dla swojego mężczyzny. Jak zawsze mówię, mężczyźni są w większości wizualni. Dlatego powinieneś dążyć do lepszej jakości zdjęć.

Jeśli chcesz sprawić swojemu mężczyźnie wyginające się w plecy, podkręcające palce, krzyczące orgazmy, które utrzymają go w seksualnym uzależnieniu od Ciebie, to znajdziesz je w moim prywatnym i dyskretnym biuletynie. Dowiesz się również o 5 niebezpiecznych i „głupich” błędach seksualnych, które go wyłączają, oraz o tym, jak ich unikać. 

Na szczęście większość nowych komputerów (Apple, Dell, IBM, HP itp.) Ma wbudowane wysokiej jakości kamery internetowe. Jeśli jednak masz starszy komputer, z przyjemnością dowiesz się, że nawet kamera internetowa HD 1080p kosztuje zaledwie 40 USD. .

Dźwięk

Następną rzeczą, o którą należy zadbać, jest dźwięk. Idealnie byłoby, gdyby oboje chcieli usłyszeć wszystko, co mówią inni. 99% komputerów ma wbudowane przyzwoite mikrofony, więc to połowa rozwiązanego problemu.

To, co słyszysz, to druga połowa.

W idealnej sytuacji oboje będziecie w odosobnionym miejscu, abyście mogli zwiększyć głośność i usłyszeć każdy najdrobniejszy szczegół tego, co robicie oboje. Ale jeśli jesteś w miejscu, w którym musisz być cicho, najlepszym rozwiązaniem są słuchawki douszne, a nie duże słuchawki!
Staraj się unikać noszenia słuchawek, ponieważ nie są one szczególnie seksowne.

Właściwe oświetlenie jest naprawdę łatwe. Pomieszczenie nie musi być jasne, wystarczy skupić delikatne światło na swoim ciele. Możesz to zrobić, rozjaśniając ekran komputera trochę jaśniej niż zwykle i wyłączając główne światło w pokoju. Jeśli potrzebujesz więcej światła, po prostu umieść lampę za aparatem i skieruj ją na siebie.

Możesz dodać nastroju, zapalając kilka świec i umieszczając je na krześle lub stole za tobą, aby twój mężczyzna mógł je zobaczyć, gdy z nim rozmawiasz

A ty?

Ponieważ uprawiasz seks przez Skype, nie będziesz mógł się dotykać, smakować ani wąchać. Musisz więc skupić się na zadowoleniu go wizualnie i tym, co mówisz.

Jak wyglądasz

Ubieranie się w coś seksownego jest kluczowe dla udanego seksu przez Skype. Więc upewnij się, że masz co najmniej jeden gorący komplet biustonosz i majtki. Inne pomysły obejmują bieliznę, seksowny strój lub coś innego, co lubisz nosić, co lubisz.

Idealnie byłoby, gdyby twój mężczyzna mógł widzieć całe twoje ciało, jeśli używasz kamer internetowych HD i dużych ekranów komputerowych. Ale jeśli nie jest to możliwe, najważniejszymi częściami, które twój mężczyzna powinien widzieć, jest cała górna część ciała (twarzą w dół do okolicy pachwiny).

Przekonasz się, że najlepiej jest siedzieć na końcu łóżka (ponieważ oznacza to, że możesz też się położyć).

Rozpoczynam

Pierwszy seks na Skype ze swoim mężczyzną będzie zabawny, ekscytujący i trochę niezręczny. Możesz się zastanawiać, co powinieneś zrobić, aby zacząć uprawiać seks.

Zapoznaj się z moim przewodnikiem na temat seksu przez telefon, aby uzyskać świetne porady dotyczące rozpoczęcia.

Najłatwiej jest po prostu zacząć się pocierać, kiedy rozmawiacie ze sobą. Zacznij od ud, następnie przejdź do piersi i kiedy będziesz gotowy, przesuń ręce w dół do okolicy pachwiny.

Stąd możesz zrobić wiele różnych rzeczy. Możesz położyć się z powrotem w łóżku i zacząć robić sobie palcówkę i masturbować się lub…

Zabawki, zabawki, zabawki

Używanie zabawek podczas seksu przez Skype to świetna przyjemność, ale nie w przypadku psich smakołyków…

Możesz spróbować użyć zabawki erotycznej zamiast swojego mężczyzny. Możesz więc masturbować się za pomocą wibratora  lub nawet dildo. Lub jeśli jest inna konkretna zabawka, która naprawdę cię pobudza, spróbuj użyć jej zamiast wibratora lub dildo.

Nie musisz jednak używać zabawek erotycznych podczas seksu przez Skype. Jedynym powodem, dla którego to polecam, jest to, że możesz dać pokaz swojemu mężczyźnie.

Twój mężczyzna też może używać zabawek erotycznych! Więc może chcieć spróbować użyć latarki lub nawet wtyczki.

Rozmawiaj niegrzecznie

Niektórzy lubią po prostu patrzeć, jak wysiadają, ale większość lubi otrzymywać opinie i wskazówki od partnera.

Uzyskanie i udzielenie informacji zwrotnej / wskazówek obejmuje 3 rzeczy:

1) Poinformuj swojego mężczyznę, jak bardzo się bawisz. Możesz to zrobić, jęcząc i jęcząc lub mówiąc mu, jakie to przyjemne.

2) Pytanie go o wskazówki. Zapytaj swojego mężczyznę:

Co mam teraz zrobić?

lub

Gdzie chcesz umieścić swojego kutasa? (jeśli używasz dildo / wibratora).

3) Przekazywanie mu wskazówek i zadań. Spróbuj mu powiedzieć:

Uwielbiam patrzeć jak trzymasz swojego kutasa w ten sposób!

lub

Chcę zobaczyć, jak mi to robisz!

lub

Chcę, żebyś najpierw patrzył, jak się palę, a potem chcę zobaczyć, jak osiągasz szczyt.

Word Play

Wizualny aspekt to tylko połowa nauki, jak uprawiać wspaniały seks przez Skype ze swoim mężczyzną. Innym aspektem, na którym należy się skupić, jest to, co do siebie mówicie. Oczywiście film instruktażowy dotyczący mówienia wulgarnie  może być naprawdę pomocny, jeśli nie jesteś jeszcze mistrzem w mówieniu brudno.

Oprócz mówienia sobie nawzajem brzydkich rzeczy, opisz także swojemu mężczyźnie, co ci się podoba i co chcesz, aby ci zrobił.

Triki sex na skype

Nie musisz być tak poważny jak ten facet! „Dyrektor” to po prostu fajny sposób na uprzyjemnienie seksu na Skype.

Odgrywanie ról na Skype

Podczas odgrywania roli przez Skype’a ty lub twój mężczyzna zostaniecie „Dyrektorem”. Więc jeśli twój człowiek jest reżyserem, to będzie ci dokładnie mówił, co masz robić.

Dotknij siebie!
Masuj swoje piersi!
Zrób sobie palcówę!
Obróć się!

To zależy od niego, w końcu jest reżyserem! Nie zapomnij grać na zmianę w tę seks-grę Skype.

Sex Pokaz ze striptizem

Ta seks-gra Skype jest dokładnie taka, jak się wydaje. Zaczniesz swoją sesję seksu przez Skype w pełnym ubraniu, ale w miarę postępów będziesz tańczyć i powoli rozbierać się dla swojego mężczyzny.

Kiedy już jesteś całkowicie nagi lub schodzisz w bieliznę, możesz zacząć regularnie uprawiać seks przez Skype ze swoim mężczyzną. Przekonasz się, że taniec przy krześle ułatwia wszystko podczas wykonywania striptizu dla swojego mężczyzny. Posiadanie czegoś, czego można się trzymać, naprawdę pomaga czuć się mniej „nagi” lub niezręcznie.

Niespodzianka

Tuż przed kolejną prywatną sesją przez Skype ze swoim mężczyzną załóż seksowne, obcisłe ubrania, a następnie załóż na nie duży płaszcz, kurtkę lub bluzę z kapturem, aby Twój mężczyzna nie widział, co masz na sobie.

Cała idea polega na tym, aby zaskoczyć swojego mężczyznę seksem przez Skype’a, ujawniając mu się, kiedy najmniej się tego spodziewa.

Dokładnie sprawdź, czy twój mężczyzna jest sam i na osobności i nikt inny nie może cię zobaczyć pierwszy!

Zabawki zdalnie sterowane

Jeśli chcesz mieć bardziej interaktywne wrażenia podczas seksu ze swoim mężczyzną przez Skype, będziesz bardzo zadowolony, wiedząc, że możesz faktycznie kupić zabawki, które pozwolą Ci kontrolować, ile przyjemności dostaje twój mężczyzna, a on może kontrolować, ile przyjemności czerpiesz za pomocą pilota kontrolowane wibratory.

Poważny problem z seksem przez Skype…

(zawsze jest ale, przepraszam!)

Wielu studentów, z którymi rozmawiałem, dało mi tę samą odpowiedź po wypróbowaniu seksu przez Skype ze swoim mężczyzną. To z pewnością świetne uczucie! Ale…..

Seks bez przytulania i fizycznej intymności po jego zakończeniu może pozostawić cię w samotności lub pustce.

Więc jeśli uprawiasz dużo seksu przez Skype ze swoim mężczyzną, ale tak naprawdę nigdy nie znajdujesz się fizycznie w tym samym miejscu, przygotuj się na te same uczucia.

Wiem, że ten artykuł jest dość wyczerpujący, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wskazówek, jak rozmawiać nieprzyzwoicie podczas seksu przez Skype, to dużo zarobisz na tym filmie instruktażowym, jak rozmawiać nieprzyzwoicie . Szczęśliwy seks przez Skype!

To zabrzmi trochę szalenie, ale …

Chcę cię nauczyć technik seksu oralnego, które nazywam „heroiną seksualną”, ponieważ one całkowicie uzależnią każdego mężczyznę od ciebie, robiąc wszystko, by być z tobą.

Te tajne techniki seksu oralnego, których możesz użyć na każdym mężczyźnie, zapewnią mu wyginający się w plecy, trzęsący ciałem i krzyczący orgazm tak silny, że może potem stracić przytomność.

Jeśli jesteś w związku, w którym nie ma już „iskry” i chciałbyś doświadczyć więcej pasji, ognia i intensywności, możesz to sprawdzić.

Niektóre skutki uboczne obejmują:

  • Posiadanie mężczyzny, który ciągle na ciebie patrzy, jakby chciał zerwać z ciebie ubranie.
  • Inne kobiety stają się zazdrosne o twój związek i to, jak traktuje cię twój mężczyzna.
  • Faceta, który usprawiedliwia swoich kumpli i odwołuje ich, aby spędzać z tobą więcej czasu.
  • Człowieka, który nie może oderwać od ciebie rąk.

Usłyszysz również historię o tym, jak pewna kobieta wykorzystała je, aby przezwyciężyć potencjalny rozwód i uczynić swoje małżeństwo silniejszym i bardziej namiętnym, niż kiedykolwiek myślała, że ​​to możliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *