Kategorie
Seks

Cybersex skype / Wirtualny seks

Termin cybersex, virtual sex lub netsex oznacza wirtualne (online) spotkanie dwóch lub więcej osób na skype lub czacie. Celem tego spotkania online jest bezkontaktowe doświadczenie seksu i praktyk seksualnych. Ludzie opisują nawzajem swoje doświadczenia poprzez erotycznie dopasowane wiadomości.

Termin „ seks online” jest używany na określenie cyberseksu . Termin seks komputerowy nie jest obecnie do końca trafny, ponieważ cybersex ma miejsce również za pośrednictwem smartfonów lub tabletów. Słowo Cybersex ma angielskie pochodzenie i zostało stworzone przez skojarzenie słów cybernetic = cyber sex a ).

Dlaczego cybersex przeżywa taki boom

Cybersex to naturalna i bezpłciowa aktywność seksualna, która symuluje dla mnie prawdziwe praktyki seksualne. Celem cyberseksu jest podniecenie seksualne i późniejsza satysfakcja poprzez masturbację wszystkich zaangażowanych.

Cybersex jest używany przez partnerów, którzy z jakiegoś powodu są od siebie oddzieleni , ale także przez osoby pragnące anonimowości. Ogromną zaletą jest to, że praktyka ta nie jest wymagająca finansowo ani technicznie. Do jego uruchomienia wystarczy komputer, telefon komórkowy lub tablet z możliwością połączenia z Internetem. Z badań wynika, że mężczyźni i kobiety szukają usług cyberseksualnych w stosunkowo równych proporcjach .

Aplikacje i narzędzia do seksu online

Najczęściej używane są różnego rodzaju czaty online (np. Strona internetowa IRC, Skype), streaming , czaty przez kamerę internetową, Skype, SMS-y na telefony komórkowe , wysyłanie e-maili na tematy erotyczne, seks przez telefon . (tzw. sex w telefonie), aplikacje na smartfony (np. WhatsApp, Kik), tworzenie różnych chmur ( pamięć online , która tworzy pary ćwiczące razem cyberseks), Dropbox itp.

Pomoce erotyczne do seksu na odległość

Nawet nowoczesne zabawki erotyczne zaczynają współpracować z Internetem i pozwalają dwóm lub więcej partnerom na odległość grać ze sobą w erotyczne gry. Za pierwsze jaskółki możemy uznać czwartą generację We-Vibe Plus , czyli parę erotycznych pomocy ( masturbator i wibrator ) Kiiro (która powstaje we współpracy z amerykańską marką Fleshlight .

Obecnie dużą popularnością cieszy się również serwis internetowy Omegle, który umieszcza zarejestrowanych użytkowników w losowych pokojach rozmów. Zawsze odgrywa rolę, o czym iz kim użytkownik chciałby porozmawiać. Poszczególne pokoje są albo zwykłym tekstem, albo zawierają kamerę internetową , w zależności od wyboru użytkownika.

Gry online i gry erotyczne

Bardzo popularna jest także tzw. MMORPG (gra fabularna online dla wielu graczy). Są to gry sieciowe, w których gracz wciela się w określoną rolę (bohatera), ale jego poruszanie się w modelowanym wirtualnym świecie jest całkowicie darmowe. Mogą skupić się na planie gry, nawiązywać relacje z innymi graczami itp. W tych wirtualnych grach występuje duża koncentracja setek tysięcy do milionów użytkowników.

Określony termin mudsex jest używany na określenie cyberseksu w grach online i czatach z nimi związanych. Jedną z tych wirtualnych gier jest gra Age life, która jest ograniczona wiekowo, poszczególni gracze nazywani są rezydentami, a ich ruch nie jest w żaden sposób ograniczany. Mogą eksplorować nieograniczoną przestrzeń 3D i swobodnie nawiązywać relacje z innymi graczami. Second life jest darmowe, ale niektóre stroje erotyczne, BDSM i fetyszystyczne wymagają opłaty.

W grze można znaleźć konkretną lokację przeznaczoną na mudsex. Gracze udają się do wyznaczonych miejsc i opisują fantazje seksualne za pośrednictwem czatu lub postępują zgodnie z ustalonym wcześniej scenariuszem. W grze istnieje również system ekonomiczny, każda postać może oferować dowolne usługi (nawet erotyczne).

Nawet rozmowy erotyczne należą tutaj…do skype

Jakość cyberseksu zależy od tego, jak ludzie mogą opisać swoje emocje . Najczęściej chodzi o przekazanie różnych fantazji lub życzeń erotycznych, których boją się spróbować w prawdziwym życiu. Ponadto bardzo ważne jest, aby dokładnie rozważyć, jakie pomysły przekazuje nam druga osoba, istnieje ważny kompromis, aby wszyscy byli zadowoleni.

Nietolerancyjne zachowanie jest często impulsem do zakończenia sesji . Urządzenie Lovepalz może być używane do heteroseksualnego cyberseksu. Za obopólną zgodą para może spróbować pocałować się przez Kissengera.

Większość partnerów uważa cyberseks za niewierność. Satysfakcję seksualną można podzielić na pasywną i aktywną . Bierna satysfakcja obejmuje masturbację samą lub z użyciem pornografii. Aktywna satysfakcja to każda interakcja z drugą osobą, w tym cyberseksem . Jeśli obaj partnerzy zaakceptują cyberseks, może to stać się dywersyfikacją relacji.

Wirtualny seks – lub ciesz się przez Internet

Komputer, a zwłaszcza Internet, dają wiele możliwości w prawie wszystkich dziedzinach życia człowieka. Jest to prawdopodobnie dwukrotnie bardziej prawdziwe w przypadku seksu .

Możesz cieszyć się wszelkiego rodzaju erotycznymi zdjęciami, filmami, ale możesz pójść jeszcze dalej. Istnieją różne gry 3D, które wciągną Cię w ekscytującą erotyczną fantazję, dzięki której doświadczysz wszystkiego, czego tylko zapragniesz . Te gry są stworzone, aby spełnić wszystkie Twoje fantazje seksualne.

Chcesz wejść w interakcję z prawdziwą osobą przeciwnej (lub tej samej) płci? Istnieją różne domki erotyczne, które są zatłoczone ludźmi o tych samych pragnieniach. Wystarczy, że znajdziesz pod jakimś „ pokojem ” to, co najbardziej Cię pociąga i już możesz się tym cieszyć poprzez różne historie. Tak, należy to również do terminu cyber sex .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *