Kategorie
Seks

BDSM SKYPE, niewola i dyscyplina, dominacja i uległość, sadyzm i masochizm

BDSM odnosi się do szerokiej gamy nie tylko technik erotycznych, które partnerzy dobrowolnie zdecydowali się ćwiczyć razem w relacji poddańsko-dominującej (D / s).Może być uprawiany online przez komunikator Skype jak i na żywo podczas sex spotkania.

Często zdarza się, że w normalnym życiu są równymi partnerami, a ich podporządkowanie / wyższość przejawia się jedynie w życiu seksualnym. Jednak nie jest wyjątkiem, że elementy D / s znajdują odzwierciedlenie w życiu codziennym. Jednak wszystko odbywa się zawsze za obopólną zgodą, a to właśnie dlatego, że pasuje obu stronom i je ekscytuje. BDSM to technika gry lub styl życia , a nie przemoc domowa. 

Symbol BDSM – potrójna monada

Symbolem BDSM jest potrójna monada . Wskazuje to na trzy główne zasady zawarte w samym skrócie BDSM. Symbol ten znajdziemy również w postaci naszyjników czy spinaczy do bielizny noszonych przez osoby uprawiające te techniki.

  • Co to jest BDSM?
  • BDSM to kilka słów, a mianowicie:
  • BD – niewola i dyscyplina
  • DS – dominacja i uległość
  • SM – sadyzm i masochizm
  • BDSM = BD + DS + SM

Relacja BDSM i jej zasady

Podstawą BDSM jest relacja dominująca i uległa . Zarówno mężczyźni, jak i kobiety mogą pojawiać się po obu stronach. Ta relacja BDSM między dwojgiem ludzi opiera się na porozumieniu oraz wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Związek VD / s jest zawsze uległym partnerem (subka, niewolnikiem) całkowicie podporządkowanym i oddanym swojemu dominującemu odpowiednikowi, swojemu Panu lub Pani. Niewolnik postrzega swojego pana jako absolutną władzę i jest mu przede wszystkim oddany i wierny . Pan ma swojego niewolnika w tej grze jako coś podrzędnego, często bezwartościowego (poczucie bezwartościowości może być bardzo ekscytujące dla niewolnika, zwłaszcza gdy jego Pan dosłownie nim gardzi).

Częstym aspektem takiej relacji są różne zadania, które wykonuje niewolnik i za które otrzymuje nagrodę lub karę, jeśli pan jest niezadowolony (ale naprawdę nie może się doczekać, ponieważ haniebny ból i upokorzenie są dokładnie tym, co go podnieca najbardziej).

Zasada jest taka, że niewolnik ma swojego jedynego Pana, ale pan może mieć więcej niewolników . Wszystko znów odbywa się za obopólną zgodą partnerów.

Praktyki BDSM NA POKAZACH SKYPE

BDSM obejmuje praktyki oparte na podporządkowaniu, zabawy odbywają się np przez Skype / wyższości, upokorzeniu , ograniczeniu ruchu i zmysłów, różnych poziomach przemocy fizycznej, a nawet sadyzmie. Główną ideą i celem tych technik jest wspólne zwiększenie doznań seksualnych . Wszystkie techniki są wykonywane za obopólną zgodą obu stron.

Są to zazwyczaj tak zwane techniki kink , czyli praktyki wykraczające poza seks waniliowy .

Sama praktyka BDSM obejmuje wtedy różne techniki, zaczynając od upokorzenia psychicznego przez Skype i bez podtekstów seksualnych (niewolnik służy swemu Panu w nieskończoność, na przykład w codziennych czynnościach), co wzmacnia oboje partnerów w ich rolach i wywołuje w nich ekscytujące uczucie upokorzenia lub wyższość. Zawiera również niewyczerpaną liczbę technik seksualnych – budowanie więzi , dominujące działanie samego seksu. Zgodnie z upodobaniami obojga partnerów, należy leczyć ból od łagodnych uderzeń lub przymusowego uderzenia w pośladek do poważnej przemocy, bicia, gwałtu, sadomasochizmu itp . Do tych praktyk używane są różne pomoce BDSM .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *